| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.07.2017


Вардар тргнува со очекуваните единаесет

Седлоски им даде шанса на оние стартери кои „Македонски спорт“ ги најави уште вчера


Вардар, односно стратегот Гоце Седлоски не експериментира со составот за вечерашниот дуел со Копенхаген. Тој им дава шанса на Гачевски, Хамбарѕумјан, Новак, Грнчаров, Демири, Николов, Спировски, Барсегјан, Фелипе, Блажевски и Балотели.Датум: 25.07.2017, 18:48
Статијата е прочитана 694 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense