| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.08.2017

(ФОТО) Елмас со „дваесетката“ во Фенер


*Елиф Елмас почна со тренинзи во турскиот гигант, тој во наредната сезона за Фенербахче ќе го носи дресот со број 20. Останува уште само ФИФА и УЕФА да го потврдат трансферот на нашиот фудбалски дијамант и тој да може да почне да игра за „сино - жолтите“Датум: 03.08.2017, 11:37
Статијата е прочитана 2059 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense