| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.08.2017

Наумчевски со потпис за Љунгскиле

Поранешниот играч на Работнички, Филип Наумчевски е нов член на шведскиот тим Љунгскиле

Наумчевски е ново засилување на тимот на Љунгскиле, кој настапува во третата лига на Шведска.Датум: 03.08.2017, 21:47
Статијата е прочитана 1467 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense