| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.09.2017

Вардарци пристигнаа во Трондхајм (ФОТО)

Експедицијата на нашиот шампион предмалку пристигна во Трондхајм, каде утре во 19:00 часот се среќаваат со најдоброто од Норвешка, тимот на Розенборг

 Датум: 27.09.2017, 15:33
Статијата е прочитана 517 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense