| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.01.2017

Работнички ја прослави победата со бањање во море (ФОТО)

„Романтичарите“ откако го победија Дњипро со 3:2, одвоија малку време и да се избањаат во водите на Средоземното море

Супер атмосфера во редовите на Работнички во Анталија. Откако утринава го победија силниот Дњипро со 3:2, „романтичарите“ одвоија малку време и да се избањаат во водите на Средоземното море. Го користат и фактот дека за разлика од поларното Скопје, во Анталија температурата е некаде +6 или 7 степени.Датум: 29.01.2017, 14:24
Статијата е прочитана 3132 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense