| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.08.2017

(ФОТО) Шкендија со последните подготовки пред Тракаи

*Денеска во 17 часот тетовските „црвено - црни“ во реванш натпревар од 3. кваликациско коло во ЛЕ, го дочекуваат Тракаи. Ќе биде жешко во Струмица, веројатно +45 степени Целзиусови но Шкендија има добра шанса со минимална победа над литванците да се пласираат во плејофот во ЛЕДатум: 03.08.2017, 11:05
Статијата е прочитана 1030 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense