| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.02.2018


Победа го врати и Даноски


*Зоран Даноски, искусниот напаѓач е пред промоција во Победа


Зоран Даноски (27) се врати во родниот Прилеп, во својата Победа. Тој ќе биде едно од најголемите засилувања во редовите на клубот од по Маркови кули. Даноски доаѓа од Прибрам, а претходно покрај за Победа, настапувал и за екипите на Мост, Кожуф, Металург, Интер Запрешиќ, Тиквеш.

 Датум: 01.02.2018, 18:21
Статијата е прочитана 1195 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense