| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.03.2017

Како Цветаноски го реши Вардар, киксот на Шкендија (ВИДЕО)

Победа го шокираше шампионот совладувајќи го со 2:1, Шкендија на домашен терен одигра без голови против Шкупи и покрај тоа што имаше шанси да постигна барем еден гол. Погледнете ги најинтересните моменти од двете средби.Датум: 06.03.2017, 10:20
Статијата е прочитана 1581 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense