| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.08.2017

Репрезентацијата почна со тренинзи

Денеска македонскиот национален тим започна со подготовките за дуелите против Израел и Албанија

Репрезентацијата не беше комплетна со оглед дека ги немаше Димитриевски и Ристовски кои што доцнат и ќе се приклучат вечерва, а го немаше и Хасани кој што веројатно нема да настапи на пресојните дуели поради повреда.Датум: 28.08.2017, 19:41
Статијата е прочитана 1910 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense