| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.02.2017

Фелипе сè поблиску до останување

Хуан Фелипе беше една од главните „ѕвезди“ на подготовките на Вардар. Тој беше посакуван од Анжи Махачкала, која подготвуваше понуда.

Како одминува времето, сè поизвесно е дека тој ќе остане во „црвено-црните“ барем до крајот на сезоната. Тоа би било одлична вест за Вардар и неговите навивачи со оглед дека од Бразилецот зависат многу работи во играта на првакот.Датум: 13.02.2017, 13:26
Статијата е прочитана 1806 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense