| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.10.2017

Влатко Костов е тренерот на 13. коло

Ренова убедливо ја доби Академија Пандев а тренерот Влатко Костов тактички го надмудри Панче Стојанов
Датум: 31.10.2017, 10:38
Статијата е прочитана 1051 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense