| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.12.2017

Пеев прв пик на „Чаир“

Искусниот играч за врска блиску е до трансфер во Шкупи

Во Шкупи сериозно размислуваат на нови засилувања. Одлуката за прво засилување на тимот во зимската пауза е донесена. Оливер Пеев е желбата на раководството на клубот и тренерот Ардијан Нухиу. Офанзивниот играч за врска во изминатите шест месеци го носеше дресот на Пелистер од Битола.Датум: 27.12.2017, 11:23
Статијата е прочитана 2257 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense