| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.08.2017

„Младост“ засилено се подготвува за дуелот со Албанија (ФОТО)

На стадионот во Струмица засилена е луксажата на рефлекторите, монтажните трибини зад головите веќе се при крај

Додека на останатите трибини се поставуваат нови столчиња. Се е во знакот „Младост“ да биде тип - топ за средбата Македонија - Албанија на 5 септември.

 Датум: 21.08.2017, 13:44
Статијата е прочитана 2533 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense