| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

Јаневски без изненадувања со составот, Фенер без Ван Перси

Објавени се стартните единаесет и за Вардар и Фенербахче. Новиот стратег на нашиот шампион Чеде Јаневски, ќе почне со очекуваните и најавените единаесетмина

Додека Ајкут Кочаман ќе настапи без повредениот Ван Перси, го нема ни Солдадо. Нашиот тим започнува во формација 4-2-3-1 додека гигантот од Истанбул со 4-4-2.
Датум: 17.08.2017, 18:45
Статијата е прочитана 1129 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense