| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.07.2017

Редици за билет за Вардар...

*Голем е интересот за утрешниот дуел во ЛШ меѓу нашиот првак и Копенхаген, се очекува да „пламнат“ сите билети. Моментално има редици пред источниот дел на Арената каде на +40 степени Целзиусови, се чека да се купи билетДатум: 24.07.2017, 12:55
Статијата е прочитана 499 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense