| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.07.2017

(ВИДЕО) „Комити“ го дигаат Скопје за Вардар


Фановите на шампионот, онака како што само тие знаат, се загреваат пред вечерашниот дуел во ЛШ. Тие во меѓувреме прошетаа низ улиците на главниот град и побараа поддршка за нашиот Вардар од скопјани. Со тоа навестија дека Копенхаген го чека пекол на АренатаДатум: 25.07.2017, 18:55
Статијата е прочитана 2500 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense