| контакт | маркетинг
МИКС

07.10.2017


Дечки не сте нормални!


Веднаш по завршувањето на натпреварот со Италија во Торино, задоволен од ремито 1:1, селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски на социјалната мрежа „Фејсбук“ им честиташе на своите фудбалери за борбената игра и за погодокот вреден еден бод. „Дечки не сте нормални. Ве сакам“, коментира Ангеловски на својот профил на Фејсбук.
Датум: 07.10.2017, 00:09
Статијата е прочитана 5687 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense