| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.04.2017

Тим на 26. коло според „Македонски спорт“

Кој ако не Тигран Барсегјан! Фудбалерот на Вардар е играчот на колото во изборот на „Македонски спорт“. Тој на дербито против Пелистер постигна ГОЛЧИШТЕ. Буквално од пола терен ја погоди мрежата на битолчани и ги постави крајните 3-0.Датум: 11.04.2017, 11:00
Статијата е прочитана 1803 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense