| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.12.2017

Вардар ќе напаѓа со Блажевски, Итало и Барсегјан

Познат стартниот состав со кој Вардар ќе му се спротистави на Розенборг

Гачевски на голот, десен бек Муслиу, сепак Грнчаров а не Велкоски и во нападот е тројката Блажевски, Итало и Барсегјан. Со ова Чеде Јаневски ги разреши сите дилеми околу тоа со кој состав ќе му се спротистави на норвешкиот Розенборг.
Датум: 07.12.2017, 20:05
Статијата е прочитана 504 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense