| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

„Росонерите“ во посета на куќата на Мајка Тереза (ФОТО)

Гостите од Милано претпладнево, покрај релаксираната прошетка низ центарот на Скопје, беа во посета и во куќата на Мајка Тереза

 Датум: 24.08.2017, 17:39
Статијата е прочитана 714 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense