| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.01.2018

Силекс го „размонтира“ Нефчи

Кратовци во четвртиот обид во Анталија зимава ја обезбедија првата победа. Триумф над Нефчи Баку со високи 3:0

Одлично одигран натпревар и прва победа на Силекс на подготовките во Анталија. Триумф над тимот на Нефчи Баку со високи и убедливи 3:0, во натпревар во кој кратовци тотално доминираа и конечно за разлика од минатите мечеви ги искористија своите создадени шанси.
Датум: 30.01.2018, 16:23
Статијата е прочитана 1116 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense