| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.02.2017

Абдурахими почна со Шкендија (ВИДЕО)

Најголемото засилување за Шкендија во овој зимски преоден рок Бесарт Абдурахими го одработи првиот тренинг. Тој од денеска и официјално се приклучи на Тетовци кои се надеваат дека конечно, ќе успеат да го симнат Вардар од тронот и дека ќе стигнат до титулата во домашниот шампионат.Датум: 13.02.2017, 20:59
Статијата е прочитана 4014 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense