| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

 

27.07.2017

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН „ГРАНДЕ“ ПАНДЕВ

Денеска нашиот најдобар фудбалер го слави својот 34. роденден.Сеуште игра на највисоко ниво, во неговата омилена Серија А,во тимот на Џенова, и дел е од македонската репрезентација.

 Датум: 27.07.2017, 11:29
Статијата е прочитана 1521 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense