ЗАДОВОЛСТВО ВО ТАБОРОТ НА ВАРДАР ПО ТРИУМФОТ ВО ДЕРБИТО

Васоски: Уживам во победите на моите играчи!

Му стави прст во уста, но залудно (ФОТО НА...

Вардар го доби седмиот дуел со Кристијанштад, на домашен терен го...

Ѓоре: Самите сме си виновни...

„Според играта можевме и моравме да извлечеме подобар резултат од...

Каде сте ВАРДАРЦИ?

Во последните неколку години не се памети ваква мизерна посетеност на...

Други спортови

СТРАВА И УЖАС: Млада голферка убиена на сред терен!

Голферката од Шпанија, Селија Барквин Арозамена, една од најталентираните во Европа, е убиена во...