РЕТКО КОЈ ТИМ ЗАГУБИЛ ТОЛКУ ВИСОКО, А НА КРАЈ БИЛ СРЕЌЕН

Еве како Шкендија загуби со 4:0 од ТНС (Видео)

Радески тешко се повреди, изнесен на носилки

Според првичните проценки се работи за повреда на левото колено

Шкендија си играше со оган во Велс

Благодарение на победата од 5:0 на првата средба во Скопје, тетовци...

Пандев капитен против Зенит

Македонскиот интернационалец настапи во првото полувреме на новиот...

Домашен фудбал

РЕТКО КОЈ ТИМ ЗАГУБИЛ ТОЛКУ ВИСОКО, А НА КРАЈ БИЛ СРЕЌЕН

Еве како Шкендија загуби со 4:0 од ТНС (Видео)

Ракомет

ПРОМЕНА ВО СТРУЧНИОТ ТИМ НА ЕУРОФАРМ РАБОТНИК

ИЛИЈА ТЕМЕЛКОВСКИ - стручен советник и координатор

Други спортови

ВИЛАНДЕР: Зошто во фудбалот постојат пенали?

Некогашниот прв тенисер на светот, Матс Виландер, смета дека е непходно да се воведе тај-брејк во...