| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.03.2017

Фудбалерите полетаа кон Вадуц и трите бода (ФОТО)

Македонската репрезентација пред малку полета кон Лихтенштајн, каде утре ќе одигра меч од квалификациите за пласман на СП во Русија. За избраниците на селекторот, Игор Ангеловски овој дуел ќе биде голема шанса да се освојат првите три бода во овој циклус.Датум: 23.03.2017, 08:47
Статијата е прочитана 2760 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense