| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.04.2017

Младите херои го добија трофејот (ФОТО)

Македонската репрезентација до 14 години го доби трофејот за првото место на развојниот турнир во Ерменија

У14 репрезентацијта по подобро изведување на пеналите односно со конечни 6:5 ја совлада Белорусија за првото место.Датум: 22.04.2017, 17:38
Статијата е прочитана 5779 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense