| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

28.03.2017

„Надежите“ со офанзивна формација против Бугарија

Македонската репрезентација до 21. година за нешто помалку од еден час на комплексот Петар Милошевски ќе одигра пријателски натпревар против Бугарија.

Нашиот тим ќе настапи во офанзивна формација, со стандардните Алексовски, Мурати, Зајков, Велковски и Демири во одбнрата, Николов и Бабунски во средината на теренот како и со Аврамовски Ѓоргев, Ангелов и Радески во нападот.Датум: 28.03.2017, 13:19
Статијата е прочитана 1884 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense