| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.08.2017

Вардар го промовираше Јаневски

„Вардар е најголемиот македонски бренд и секако дека е чест и обврска да се работи во овој клуб“ истакна на промоцијата Чеде Јаневски

Чеде Јаневски - Четка и официјално е  нов стратег на Вардар. Вечерва пшампионот го претстави својот нов тренер а тој на промомцијата покрај друигото го кажа и следното...
„Ги знам сите услови, Вардар е најголемиот македонски бренд.  Секако дека е чест и обврска да се работи тука. Да, секогаш е обврска на Вардар да освојува титули“.
За мечот со Фенербахче тој најави трпеливост и мудрост во обидот да се приреди сензација.Датум: 16.08.2017, 20:35
Статијата е прочитана 945 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense