| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.02.2017

Силекс подобар од Тобол

Сефте и за кратовци во Анталија

Екипата на Силекс предмалку го заврши петтиот подготвителен меч во Анталија и конечно тримфираше. Победен е казахстанскиот тим на Тобол со конечни 2:1. Стрелци на головите беа Каланоски во 45‘ и Кастратовиќ во 56. минута.


 Датум: 07.02.2017, 17:27
Статијата е прочитана 1355 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense