| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

Како Мазнов го „тресеше“ Фенербахче (ВИДЕО)

На 13 август 2005 година во Истанбул играа Фенербахче и Дијарбакир. Во гостинскиот тим беа Мазнов, Седлоски и Ставревски

Првиот во 50.минута му даде гол на Фенер, вечерашниот противник на Вардар, тој гол на Мазнов е на видеото во 0.27 секунда.

 Датум: 17.08.2017, 15:48
Статијата е прочитана 2685 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
10.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense