| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.08.2017

Вардар одржува 0:0, Барсегјан ја погоди стативата

Заврши првото полувреме во Истанбул а резултатот е 0:0. Резултат кој го носи Вардар во групната фаза од ЛЕ

Штета, Тигран Барсегјан во таа 42. минута го имаше пласманот на Вардар во групната фаза од ЛЕ, кога прекрасно шутираше но само во стативата на Камени. Сепак и овие 0:0 се супер резултат за Вардар, кој игра борбено, игра херојски. Остануваат уште 45. минути до историјата.
Ајде, ајде Вардаре...

 Датум: 24.08.2017, 20:21
Статијата е прочитана 764 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense