| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.08.2017

Чаир и аплаудираше на Шкендија (ФОТО)

Респект и аплаузи за тетовските фудбалери и воопшто за целиот колектив на Шкендија, и тоа од страна на домаќините на вчерашниот меч на Чаир, меѓу Шкупи и тетовскиот тим. Ова беа аплаузи за успехот на Шкендија во Европа и пласманот во плејофот во ЛЕДатум: 22.08.2017, 18:59
Статијата е прочитана 4186 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense