| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.03.2017

(ФОТО-ВЕСТ) Фудбалерите се „разголија“

По завршување на мечот, Горан Пандев заедно со своите соиграчи ги подарија своите дресови на македонските навивачи во Вадуц. Убав гест на нашите репрезентативци кои знаеја како да им се заблагодарат на навачите кои дојдоа да ги бодрат за овој дуел.

 Датум: 24.03.2017, 23:07
Статијата е прочитана 3131 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense