| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.01.2018

Јаховиќ е супермен!!!

Турски Фанатик во денешниот број на насловната страница го има нашиот Адис Јаховиќ во улога на суперхерој

Очигледно дека Адис Јаховиќ во Турција во моментов е сметан за голема звезда, па медиумите секако дека така и го третираат. Во денешниот број на Фанатик, објавено е мега интервју со нашиот голгетер, кој е споредуван со Супермен. 
Јаховиќ зимава е мета на сите големи екипи од турскиот шампионат, поточно во игра за неговиот потпис се Бешикташ, Галатасарај и Фенербахче.

 

 Датум: 05.01.2018, 10:43
Статијата е прочитана 831 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense