| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.08.2017

Две легенди на едно место (ФОТО-ВЕСТ)

Дуелот на европските гиганти Манчестер јунајтед и Реал Мадрид во Скопје, донесе и средба на две легенди - Сер Алекс Фергусон и нашиот Андон Дончевски

Како дел од гала-вечерта на УЕФА во хотелот „Мериот“, имаше интересна средба на две фудбалски имиња кои предизвикуваат почит кај вистинските љубители.

 Датум: 07.08.2017, 21:14
Статијата е прочитана 3436 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense