| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.09.2017

Македонија тренираше на „Сами Офер“ (ФОТО)

Во жешко и спарно време, националниот тим го одработи официјалниот тренинг пред пресметката со Израел

Македонскиот национален тим вечерва го одработи официјалниот тренинг пред утрешната пресметка против Израел. Избраниците на Игор Ангеловски тренираа по спарно и топло време на стадионот „Сами Офер“ во Хаифа, а веројатно такво ќе биде времето и на утрешниот натпревар.
Македонија подготовена го очекува Израел и оди по добар резултат.
Неколку фотографии од тренингот на нашата селекција:

 Датум: 01.09.2017, 17:53
Статијата е прочитана 866 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense