| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.02.2017

„Пандев“ одигра „нула“ со рускиот Нефтохимик

Уште еден позитивен резултат на струмичани во Анталија

На денешниот пријателски натпревар  во Анталија, тимот на Академија Пандев одигра 0:0 против рускиот второлигаш Нефтохимик. Ова за струмичани беше уште еден усшешен тест на подготовките откако на последните два меча победија против Карпати Лвов У21, односно грузискиот Мерани.Датум: 10.02.2017, 17:19
Статијата е прочитана 2079 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense