| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

06.02.2017

(ВИДЕО) Како Којашевиќ го урна Анжи

Со двата гола на Дамир Којашевиќ, Вардар го совлада Анжи со 2:1 и го забележа првиот триумф во Анталија.Датум: 06.02.2017, 11:09
Статијата е прочитана 1577 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense