| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.02.2018

Осогово со три нови имиња

*Второлигашот од Кочани се засили со Драган Паунов, Павле Петров и Божидар Ангеловски


Осогово не престанува да се засилува во зимскиот преоден рок. Па така денеска второлигашот од Кочани промовираше три нови имиња. Тоа се Драган Паунов кој дојде од Каменица Саса, Павле Петров кој пак досега играше за Вардар Неготино и Божидар Ангеловски кој пак е дете на Работнички.
Датум: 01.02.2018, 19:15
Статијата е прочитана 709 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense