| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.01.2018

Охеда си замина, нема да потпише за Вардар

И дефинитивно Аргентинецот Лукас Охеда нема да биде засилување за „црвено - црните“

Лукас Охеда од Аргентина, нема да биде ново име во Вардар во зимскиот преоден рок. Имено тој си заминал од експедицијата на „црвено - црните“ во Анталија. Играчот за врска играше на мечевите со Берое и Пахтакор но, веројатно не ги задоволил вкусовите на стратегот Чеде Јаневски.Датум: 25.01.2018, 10:26
Статијата е прочитана 705 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense