| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.08.2017


Честитаат Ѓорѓиоски, Ангеловски, фановите, клубовите...

Брилјантниот успех на Вардар и пласманот во групната фаза од ЛЕ, е повод да му се честита на нашиот првак


Претседателот на ФФМ Илчо Ѓорѓиоски, селекторот Игор Ангеловски, клубовите, фановите, искрените љубители на фудбалот во Македонија, потоа официјалните лица и власти, секако познати фаци и други, му честитаат на Вардар на брилјантниот успех во фудбалска Европа. Впрочем Вардар тоа и го заслужи.
Датум: 25.08.2017, 11:46
Статијата е прочитана 823 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense