| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.12.2017

Шкупи во „Ај Си Хотел“ во Белек

ФК Шкупи заминува во јануари на подготовки во еден од најубавите хотели во Анталија

Нема повеќе Охрид, Дојран или нешто слично. ФК Шкупи заминува на подготовки зимава во елитната Анталија каде што ќе има можност да одработи подготовки според сите светски стандарди. Ќе се престојува во прекрасниот Ај Си Хотел во Белек каде што за 25. Јануари е закажана пријателската средба со тимот на Карабах, а потоа ќе се одиграат уште две пријателски средби.Датум: 26.12.2017, 19:49
Статијата е прочитана 1906 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
23.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense