| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.09.2017

Шкендија повеќе се радуваше на ремито на Вардар

Дел од играчите на тетовци и тренерот Османи на своите мобилни телефони го проследија финишот на Автокоманда и ремито на Вардар

Интересен момент пред соблекувалната на Шкендија по мечот во Ѓорче. Имено во тие моменти се уште се играше мечот меѓу Скопје и Вардар а Хасани, тренерот Османи и уште двајца - тројца тетовски играчи го следеа преку своите мобилни телефони финишот на мечот на Автокоманда. Не треба да кажуваме каква беше нивната радост откако видоа дека Вардар не победи.Датум: 17.09.2017, 20:06
Статијата е прочитана 514 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense