| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.02.2017

Насмевки во Шкендија (ВИДЕО)

Ден по првата победа во Анталија, сите во експедицијата на Шкендија се во одлично расположение

Кога се победува тогаш се е убаво. Па така и во таборот на Шкендија. Ден по првиот триумф во текот на зимските подготовки, мислиме на оној вчерашниот со Подбрезова од 2:0, фудбалерите и стручниот штаб во фудбалска смисла го искористија за рекуперација.Датум: 02.02.2017, 17:54
Статијата е прочитана 2939 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense