| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.02.2017

Шиков се договори со Работнички

Македонскиот репрезентативец, Ванче Шиков ќе биде големо засилување во одбраната за пролениот дел од сезоната.


Ванче Шиков е новото засилување на Работнички. Македонскиот репрезентативец кој доаѓа од тимот на Нефчи ќе биде големо засилување во одбраната.



Датум: 11.02.2017, 11:29
Статијата е прочитана 2661 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense