| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.02.2017

Трето реми на кратовци во Анталија

Силекс специјалист за нерешено на подготовките

Тимот на Силекс го одигра третото реми на подготовките во Анталија. Овојпат против унгарскиот тим Балмазојварош со конечни 1:1. Унгарците поведоа, а од пенал изедначи Александар Пановски. Ова за Силекс е трето реми на подготовките во Анталија, што ќе каже дека кратовци се подготвуваат тактички и за мечевите во домашниот шампионат.


 Датум: 03.02.2017, 15:48
Статијата е прочитана 1584 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense