| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.02.2018

(ФОТО) Остоја и Тигран како „бикови“ во Арена

Интересно беше на соседското дерби. Еве некои моменти кои ќе доловат што се се случуваше на мечот на кој Работнички покажа кој е „главен“ во Скопје
Датум: 24.02.2018, 17:36
Статијата е прочитана 1847 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense