| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.03.2018

Мециновиќ успешно опериран во Бејрут

Нашиот интернационалец во Неџмех, успешно беше опериран на лигаментите на коленото на десната нога

Шест месеци пауза за Јасмин Мециновиќ, стоперот на Неџмех. Имено  толку ќе биде надвор од зелените терени нашиот интернационалец во Либан, откако успешно мина операцијата, која беше извршена во Бејрут, врз лигаментите на коленото на десната нога. Раководството на Неџмех едвај чека стоперот од Македонија да се врати во првиот тим.Датум: 08.03.2018, 15:30
Статијата е прочитана 481 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense