| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

„Балистите“ пристигнаа пред Сан Сиро (ФОТО)

Околу 1.500 фанови на Шкендија, веројатно рекорд кога станува за наша екипа, пристигнаа во Милано и вечерва ќе им ја дадат поддршката на Хасани , Ибраими, Тодоровски, Алими и др.фудбалери на тетовските „црвено - црни“

 Датум: 17.08.2017, 10:57
Статијата е прочитана 8072 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense